LETNÍ ODSTÁVKA:
V rozmezí 15.7. - 16.8. Ordinace nebude v provozu kromě objednaných termínů u Lucie. V tyto dny lze volat, jinak bude telefon mimo provoz. Veškeré požadavky směřujte prosím na e-mail info@dh-radkasimsova.cz. Pro objednání využijte rezervační systém. Děkuji. 

  

Můžete si ihned rezervovat termín v on-line kalendáři podle Vašich časových možností

 
Pokud se ke mně objednáváte poprvé, zadejte prosím Vstupní dentální hygiena, nehledě na to, jestli jste již chodili jinam.
U dětí, i při první návštěvě, vyberte prosím vždy kategorii podle věku.
 

Komplexní péče o váš úsměv

Dentální hygiena u dětí
Začít s návyky ohledně dentální hygieny je dobré již v útlém věku. O dětské zuby se postarám se stejným důrazem na kvalitu jako u dospělých. V rámci návštěvy vyzkouším společně s rodiči i vhodné pomůcky a nainstruuji, jak správně o dětský chrup pečovat.
Zdravý úsměv pro celou rodinu.
Vždy ráda uvítám celou rodinu. Nastavit k ní individuální přístup a propojit spolupráci všech členů je pro mě prioritou. Na věku nezáleží :-)
Estetika
O Vaše zuby se postarám i z estetického hlediska odstraněním povrchových pigmentací, např. z kávy či čaje. Nelíbí se Vám nynější odstín Vašich zubů? Situaci lze řešit bělením.
Ošetření
Na vstupní dentální hygieně stanovuji celkovou úroveň ústní hygieny, zhodnocuji stav dutiny ústní a dle toho provádím odpovídající ošetření, v rámci kterého se snažím o odstranění veškerého plaku a zubního kamene z povrchu zubů. Součástí je i instruktáž vhodné péče o Váš chrup a výběr odpovídajících pomůcek. Následné kontrolní návštěvy mají za cíl udržet nastavenou úroveň ústního zdraví.
Prevence
Dentální hygiena je jedním ze základních pilířů prevence a zubního zdraví. V rámci pravidelných návštěv zajišťuji precizní péči o vaše zuby a dásně. Vyhnete se tak problémům jako je zubní kaz, zánětlivé onemocnění dásní doprovázené krvácením, které může přejít až do rozsáhlejšího onemocnění parodontitidy.
Řešení parodontologických problémů
V případě rozsáhlejšího problému parodontitidy nastavuji vhodný léčebný proces, v rámci kterého probíhá hloubkové čištění parodontálních kapes pod anestezií ve spolupráci se zubním lékařem.
Spolupráce se zubním lékařem Mudr. Irena Kozlerová
 
Bc, Ing. Radka Šimsová © 2023
IČO 11971380