Kontakty

Na instagramovém nebo facebookovém účtu se dozvíte nejnovější informace a ráda zodpovím jakékoliv vaše dotazy. 

Kontakt
Otevírací doba
Adresa

734 227 095

 

 

 

 

Bc. Ing. Radka Šimsová
Pondělí 8:00 14:30
Úterý 12:30 19:00
Středa 8:00
14:00
11:00
17:00
Čtvrtek 14:00 19:00
Pátek 8:00 13:30

Vrchlického 62/16
Beroun
266 01


Lucie Hlaváčová, Dis

Čtvrtek

 

8:15

 

13:15

 

 

 

Jak se ke mě dostanete a parkování

Po vstupu do dvora pokračujte až k úplně posledním vchodovým dveřím vlevo:

(vstup do ordinace je označen i venkovní cedulí)

Parkování je možné ve dvoře nebo po straně objektu:

 

Komplexní péče o váš úsměv

Dentální hygiena u dětí
Začít s návyky ohledně dentální hygieny je dobré již v útlém věku. O dětské zuby se postarám se stejným důrazem na kvalitu jako u dospělých. V rámci návštěvy vyzkouším společně s rodiči i vhodné pomůcky a nainstruuji, jak správně o dětský chrup pečovat.
Zdravý úsměv pro celou rodinu.
Vždy ráda uvítám celou rodinu. Nastavit k ní individuální přístup a propojit spolupráci všech členů je pro mě prioritou. Na věku nezáleží :-)
Estetika
O Vaše zuby se postarám i z estetického hlediska odstraněním povrchových pigmentací, např. z kávy či čaje. Nelíbí se Vám nynější odstín Vašich zubů? Situaci lze řešit bělením.
Ošetření
Na vstupní dentální hygieně stanovuji celkovou úroveň ústní hygieny, zhodnocuji stav dutiny ústní a dle toho provádím odpovídající ošetření, v rámci kterého se snažím o odstranění veškerého plaku a zubního kamene z povrchu zubů. Součástí je i instruktáž vhodné péče o Váš chrup a výběr odpovídajících pomůcek. Následné kontrolní návštěvy mají za cíl udržet nastavenou úroveň ústního zdraví.
Prevence
Dentální hygiena je jedním ze základních pilířů prevence a zubního zdraví. V rámci pravidelných návštěv zajišťuji precizní péči o vaše zuby a dásně. Vyhnete se tak problémům jako je zubní kaz, zánětlivé onemocnění dásní doprovázené krvácením, které může přejít až do rozsáhlejšího onemocnění parodontitidy.
Řešení parodontologických problémů
V případě rozsáhlejšího problému parodontitidy nastavuji vhodný léčebný proces, v rámci kterého probíhá hloubkové čištění parodontálních kapes pod anestezií ve spolupráci se zubním lékařem.
Spolupráce se zubním lékařem Mudr. Irena Kozlerová
 
Bc, Ing. Radka Šimsová © 2023
IČO 11971380